Robin Krasniqi në zi, humb personin e dashur të familjes: “Te Zotit jemi dhe tek ai do të kthehemi, u bëfsh banore e Xhenetit…”

Sot për Robin Krasniqin dhe familjen e tij është një ditë e kobshme.

Nga jeta është ndarë gjyshja e boksierit të njohur shqiptar.

Lajmin e bëri të ditur Robini përmes një postimi, në të cilin ndau fjalë mjaft të bukura për gjyshen e tij.

CATEGORIES
Share This