Category: Lifestyle

Holanda përjashtohet nga finalja e Eurovisionit

admin- May 11, 2024

Artisti holandez Joost Klein është përjashtuar nga finalja e Eurovisionit që mbahet sot. Klein pati një incident në prapaskenë pas performancës në gjysmëfinale të enjten. ... Read More

Këngëtari suedez me origjinë palestineze paraqitet me “kefije” në gjysmëfinalen e Eurovizionit

admin- May 9, 2024

Këngëtari suedez me origjinë palestineze, Eric Saade, që u paraqit në hapjen e gjysmëfinales që mbahet në kuadër të konkursit të këngës “Eurovizion 2024” që ... Read More

Bëhet publike data e finales së Big Brother?

admin- April 20, 2024

Mbrëmja e sotme premton surpriza të shumta në ‘Big Brother VIP Albania’. Sipas faqes zyrtare të reality show, Heidi Baci, do të suprizohet sot nga ... Read More

Blerando gjobitet nga Policia e Kosovës – publikon pamjet

admin- April 9, 2024

Ish-finalisti i Big Brother VIP Kosova 2, Blerando, është gjobitur nga policia. Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Instagram. ... Read More

600 mijë euro për Big Brother? Nga Top Channel tek Luiz Ejlli, moderatorja Arbana Osmani thyen heshtjen

admin- March 30, 2024

Nëse themi Big Brother Albania, Arbana Osmani është emri i parë që ne e lidhin me këtë format. Tashmë larg ekranit, moderatorja ka thyer heshtjen ... Read More

Luiz Ejlli rikthehet sonte në shtëpinë e Big Brother VIP Albania

admin- March 16, 2024

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli do të rikthehet sot në Prime-in e spektaklit dhe një gjë e tillë ... Read More

Luiz Ejlli dhe Arbana Osmani, pjesë e BBV Kosova 3, Luizit i besohet roli kryesor!

admin- March 16, 2024

Prej disa kohësh tashmë po përflitet se Arbana Osmani do të jetë moderatore e “BBV Kosova 3”. Këto aludime duket se i përforcoi edhe moderatori ... Read More

‘Je një monstër’, Sara Gjordeni reagon me fakte pas deklaratave të të atit për mëmën e saj!

admin- March 16, 2024

Sara Gjordeni ka reaguar pas deklaratave publike të babait të saj, Artur Gjordenit. Ky i fundit deklaroi se është ndarë nga e ëma e Sarës ... Read More

Heidi me akuza ndaj Meritonit: Ti ke flirtuar me mua që në ditën që kam hyrë

admin- March 16, 2024

Meritoni dhe Heidi kanë diskutuar me njëri-tjetrin, por një gjë çfarë ka thënë kjo e fundit e ka çuditur moderatorin kosovar. Heidi e ka akuzuar ... Read More

Si të shërosh veten nga trauma e ndarjes, sipas psikologes

admin- February 3, 2024

Të ndahesh nga partneri nuk është asnjëherë diçka e lehtë dhe pavarësisht mohimit, aty ku ka pasur ndjenja gjithmonë do ketë ndjesi lëndimi dhe dhimbje. ... Read More