Category: FUN

Momenti kur Leo Messi driblon lojtarin e dëmtuar në fushë bëhet viral

online2024- February 22, 2024

Një moment i magjisë së Lionel Messi-t gjatë ndeshjes Inter Miami – Real Salt Lake është bërë viral. Sezoni 2024 i Major League Soccer filloi ... Read More

Inteligjenca Artificiale bën një parashikim tronditës: Ligën e Kampionëve e fiton Barcelona, mposht në gjysmëfinale Real Madridin

online2024- February 22, 2024

Inteligjenca Artificiale ka nxjerrë në pah parashikimet e Ligës së Kampionëve për këtë fazë eliminatore, sipas AS. Sipas kësaj, do të ketë ndeshje të jashtëzakonshme nëse ... Read More

Munishit i revoltuar me çmimin e faturës së rrymës prej 375 euro: “Prej kahit pe importojmë qymyrin, prej Dubait a?”

online2024- December 25, 2023

Ismet Munishi ka bërë një ankesë lidhur me faturën që ka pranuar për shpenzimin e rrymës këtë muaj. Trajneri kosovar zbuloi se ka pranuar faturë ... Read More

Ngjarje e çuditshme ndodh në “qytetin e përhumbur” të Europës! Një biçikletë ec pa ngasës nëpër rrugë dhe më pas rrëzohet në tokë

online2024- September 17, 2023

Ky është momenti shqetësues kur një biçikletë duket se lëviz vetë përpara se të ndalojë dhe të bjerë në tokë një rrugë të zbrazët në ... Read More

Njihuni me gjyshen gjermane që shpenzoi 30 mijë euro për tatuazhe: Ndihem si livadh i bukur

online2024- July 18, 2023

Një gjyshe nga Gjermania ka shpenzuar 30 mijë euro për ta mbuluar trupin me tatuazhe duke e bërë që të duket si një “livadh i ... Read More

Çfarë dasme! Nusja “lahet me flori”, i vendosin në qafë 4 kg ar, dhëndri “mbulohet” me 216 mijë euro

online2024- June 26, 2023

E sigurt është se një çift i porsamartuar i një fisi të madh në Turqi  nuk ka arsye të shqetësohet për jetesën e tyre, pasi ... Read More

Suedia e klasifikon seksin si sport, merr përsipër organizimin e Kampionatit Botëror të Seksit

online2024- June 5, 2023

Seksi tanimë edhe zyrtarisht është shpallur si sport – një hap të tillë e ka bërë Suedia, e cila ka marrë përsipër organizimin e Kampionatit ... Read More

“Çudirat” që kanë ndodhur gjatë ditës së sotshme gjatë votimeve në Turqi (Video)

online2024- May 28, 2023

Nga macet e deri te kutitë portative të votimit për njerëz që janë të sëmurë ose të moshuar. Dita e zgjedhjeve në Turqi për balotazhin ... Read More

Ariu hyn në një furrë buke dhe aty i han 60 ëmbëlsira (Video)

online2024- May 28, 2023

Në qytetin e vogël të Avon, Konektikat, disa punëtorë të një furre buke teksa po ngarkonin biskota në një furgon dërgesash të mërkurën, e kuptuan ... Read More

Çfarë ndodh në të vërtetë me bagazhin tuaj gjatë një udhëtimi me aeroplan? Dikush vendosi një kamerë në valixhen e tij për të zbuluar një gjë të tillë

online2024- May 9, 2023

Një person që thotë se udhëton shpesh me aeroplan ka sjellë një dëshmi interesante duke treguar se çfarë ndodh pasi çanta juaj kalon kontrollin e ... Read More