Category: STIL JETE

Zbulohet data e lansimit të projektit të Xhensilës dhe Geasy

online2024- July 21, 2024

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy kanë njoftuar datën se kur do të lansohet projekti i tyre i ri. Ata përmes rrjeteve sociale kanë treguar se ... Read More

Aludime të shumta? Luiz Ejlli zbulon nëse do të jetë pjesë e një seriali turk

online2024- July 14, 2024

Fituesi i Big Brother VIP Albania 3, Luiz Ejlli, ka bërë debutimin në aktrim gjatë vitit të kaluar. Ai mori pjesë në filmin “Në kuadër ... Read More

Zbulohen emrat e parë të BBVA, kush janë personazhet e famshëm që kanë marrë ftesë për t’u bërë pjesë e shtëpisë

online2024- July 13, 2024

Pa kaluar ende mirë fama e “Big Brother VIP 3”, duket se produksioni po përgatitet për një tjetër edicion. Bëhet me dije se “Big Brother VIP 4” ... Read More

Arbana Osmani prezanton “Big Brother VIP Albania”, pritet një sezonë flakë

online2024- July 13, 2024

Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj regjisor ishin në bisedime për ta bërë “Big Brother VIP Kosova”, edicioni i tretë. Siç kuptoher, marrveshja ka dështuar ... Read More

Neurotizmi: Si shfaqet dhe si ndikojnë në një marrëdhënie mendimet dhe ndjenjat e ngjyrosura negativisht

online2024- July 13, 2024

Një person neurotik demonstron një tendencë për të përjetuar emocione negative më intensive si frika, shqetësimi, zemërimi dhe trishtimi, shpesh duke u përfshirë në mendime ... Read More

Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni

online2024- July 13, 2024

Kim dhe Khloe Kardashian, motrat Kardashian, ishin të ftuara në dasmën ekstravagante të djalit të miliarderit indian Mukesh Ambani. Të dyja ndanë me ndjekësit e ... Read More

Fotot/ Vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare i vë “flakën” rrjetit, fansat “çmenden” pas linjave të saj

online2024- July 13, 2024

Ajo është vajza e një prej këngëtareve më të dashura të publikut shqiptar, por edhe pse nuk i përket botës së artit si nëna e ... Read More

Rita Ora: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

online2024- July 11, 2024

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka zbuluar një detaj interesant teksa ishte duke folur në një “podcast” në SHBA. Ajo ka thënë se ... Read More

Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

online2024- July 11, 2024

Muzikanti i njohur shqiptar, Robert Berisha, ka treguar se momentalisht ndodhet për pushime në Jalë të Shqipërisë. Ai ka postuar një video në InstaStory, me ... Read More

Roberti dhe Ana tregojnë momente intime nga plazhi (Video)

online2024- July 8, 2024

Këngëtari Robert Berisha dhe e dashura e tij, Ana, po shijojnë në maksimum lidhjen e tyre. Para pak çastesh, dyshja ka publikuar një video tejet ... Read More