Category: Arti

Blerando gjobitet nga Policia e Kosovës – publikon pamjet

admin- April 9, 2024

Ish-finalisti i Big Brother VIP Kosova 2, Blerando, është gjobitur nga policia. Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Instagram. ... Read More

“Ferma Vip”/ Dijonis Biba shpërthen në të shara ndaj Baby G

admin- April 7, 2024

Një debat i fortë ka ndodhur mes fermerëve në “Ferma Vip”, mbrëmjen e djeshme që më pas ka degraduar në fjalor banal. Bëhet fjalë për ... Read More

Meritoni nuk mban premtimin, nuk largohet bashke me Ilnisen nga BBV3

admin- April 7, 2024

Ilnisa është e eliminuara e mbrëmjes së sotme në Big Brother. Ajo ishte në nominim me Eglën dhe partnerin e saj, Meritonin. Ishte Egla ajo ... Read More

Elsa Lila rrëfen mes lotësh momentin e arrestimit: Më morën vajzën teksa flinte

admin- March 30, 2024

Këngëtarja Elsa Lila ka rrëfyer në Ferma VIP një ndër momentet më të vështira për të, që u reflektua gjerësisht në media brenda e jashtë ... Read More

600 mijë euro për Big Brother? Nga Top Channel tek Luiz Ejlli, moderatorja Arbana Osmani thyen heshtjen

admin- March 30, 2024

Nëse themi Big Brother Albania, Arbana Osmani është emri i parë që ne e lidhin me këtë format. Tashmë larg ekranit, moderatorja ka thyer heshtjen ... Read More

Do të prezantojë Big Brother Vip Kosova me Luiz Ejllin, Arbana shton dyshimet!

admin- March 30, 2024

Pas largimit nga Big Brother Vip Kosova në rrjet kanë nisur aludimet për projektet e ardhshme të moderatores Arbana Osmani. E ftuar në podcast me ... Read More

Heidi hedh lulet, kush do të jetë ‘nusja’ e radhës në “Big Brother Vip Albania”?

admin- March 30, 2024

Në një ceremoni të organizuar nga “Vëllai i madh” të mbushur me emocione, Heidi dhe Romeo u bashkuan në martesë brenda murave të shtëpisë së ... Read More

Thumba për Big Brother nga Ferma VIP: Nuk do lëmë nam duke pështyrë

admin- March 26, 2024

“Big Brother VIP” këtë vit është komentuar shumë për sherret dhe skandalet mes banorëve, por këto dy fjalë deri tani nuk njihen aspak nga banorët ... Read More

“Mbrëmë kam parë tmerr me sy” – Luiz Ejlli tregon momentet e panikut në avion

admin- March 26, 2024

Artisti shkodran, Luiz Ejlli, ka treguar se ka përjetuar momente paniku një natë më parë. Kjo pasi avioni me të cilin po kthehej në Tiranë, ... Read More

Flori Mumajesi i del publikisht në mbrojtje Sara Gjordenit

admin- March 17, 2024

Ditën e djeshme, kryeartijkujt e mediave rozë janë përfshirë me deklaratën e babait të Sarës, i cili akuzoi nënën e ish-banores për tradhi dhe gjithashtu ... Read More