Category: Kronika e zeze

42-vjeçarja në Shqipëri e futi në qese foshnjën e sapolindur dhe e hodhi në lumë

admin- March 20, 2024

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Krujë këtë të hënë, ku një nënë 42-vjeçare hodhi në bregun e lumit të Tapizës foshnjën e saj ... Read More

Vdes i riu pasi e sfidoi vetën në TikTok duke pirë një shishe alkool kinez

admin- May 28, 2023

Një ndikues i mediave sociale vdiq menjëherë pasi mbylli lidhjen direkte në TikTok ku u përfshi në një sfidë live me një tjetër influencer. I ... Read More

Rrufeja i vret pesë persona në një fushë futbolli

admin- April 17, 2023

Rrufeja është bërë shkaktare e humbjes së pesë jetëve të njerëzve. Rrufeja e goditi së fundmi pjesën rurale të qytetit El Tambo në perëndim të ... Read More

Vret bashkëpunëtorin para syve të djalit në SHBA – dhe më pas ulet të ushqehet në dyqan

admin- February 25, 2023

Një video e tmerrshme kapi momentin kur një burrë qëlloi në kokë bashkëpunëtorin përpara djalit të tij të vogël brenda një dyqani në Buffalo – ... Read More

Një burrë gjendet i vdekur në veturë brenda oborrit të QKUK-së

admin- February 2, 2023

Një burrë është gjetur pa shenja jete në afërsi të parkingut të dytë të QKUK-së. Rastin e ka bërë të ditur Bajram Krasniqi, zëdhënës i ... Read More

I dyshuari për plagosjen e dyfishtë në Fushë Kosovë qëlloi policët, më pas edhe veten

admin- January 29, 2023

Nënë e bijë janë qëlluar me armë zjarri nga një i dyshuar, të shtunën në Fushë Kosovë. Shkaqet e plagosjes së dyfishtë mbeten akoma të ... Read More

Ai vdiq më pas, publikohen pamje që tregojnë policët e Memphisit duke rrahur vazhdimisht burrin me ngjyrë – vjen reagimi nga presidenti Biden

admin- January 28, 2023

Autoritetet e Memphis-it kanë publikuar pamje të rrahjes së dhunshme të Tyre Nichols, në të cilat oficerët e policisë amerikane shihen duke e ndaluar shoferin ... Read More

Hakmarrja e ushtrisë së princit të kartelit meksikan!

admin- January 8, 2023

Të paktën 29 persona janë vrarë në një betejë midis forcave të sigurisë së Meksikës dhe ushtrisë private të një karteli droge në shtetin verior ... Read More

Vritet boksieri i ri shqiptar në Gjermani, u gjet i pajetë natën e ndrrimit të viteve

admin- January 4, 2023

Liridon B., një boksier shqiptar, 23 vjeç është gjetur i pajetë më shinat e një hekurudhe treni në Gjermani. Kanë qenë punonjësit ata që kanë ... Read More

Zi te skuadra e Real Sociedad, mbrojtësi gjendet i vdekur në shtëpi e tij

admin- October 9, 2022

Zi në “familjen” e Real Sociedad! Unai Arruabarrena, 22 vjeç, lojtar i skuadrës së të rinjve të klubit spanjoll është gjetur pa jetë në shtëpinë ... Read More