Bushati akuza të forta: “Si duan ta heqin qafe Albin Kurtin, ‘Fillon më Tiranë’”

Bushati akuza të forta: “Si duan ta heqin qafe Albin Kurtin, ‘Fillon më Tiranë’”

Analisti Andi Bushati ka lëshuar akuza të forta, në emisionin ‘Now’ në Euronews Albania. Ai tha se ka një koalicion të madh për të hequr qafe kryeministrin e Kosovës Albin Kurti.

Sipas Bushatit, ky koalicion fillon në Tiranë dhe përfundon në Beograd.

Rrymat opozitare për momentin nuk besoj se ka fuqi. Por ka një koalicion të madh që fillon në Tiranë dhe përfundon në Beograd që të heqin qafe Albin Kurtin.”- tha ai.

CATEGORIES
Share This