‘Jam gay’, Iker Casillas sqaron të vërtetën e postimit që trazoi rrjetin

“Më hakuan llogarinë”, kështu e ka nisur reagimin e tij Iker Casillas në lidhje me lajmet se ish-portieri kampion i Spanjës dhe Real Madrid pranoi homoseksualitetin e tij. Gjithçka i faturohet një sulmi në llogarinë e 41 vjeçarit, me komentet që kanë qenë të shumta.

“Më hakuan llogarinë. Tanim gjithçka është në rregull. Një ndjesë për të gjithë ndjekësit e mi dhe sigurisht një kërkim ndjese të gjithë komunitetit LGBT”, shkruan Casillas.

” alt=”” aria-hidden=”true” />

” alt=”” aria-hidden=”true” />

CATEGORIES
Share This