Momenti kur grekët gjuajnë me flakadanë Dardanët, dhe tanët ia rikthejnë në të njëjtën mënyrë

Skuadra e Greqisë e ka shënuar golin e epërsisë ndaj Kosovës në minutën e 71’të të takimit.

Por, pas këtij goli ndeshja ka filluar me 5 minuta vones, si shkak i tensioneve mes lojtarëve.

Në një video të publikuar shihet se si grekët gjuajnë me flakadanë Dardanët, dhe tanët ia rikthejnë në të njëjtën mënyrë.

Madje në një moment dëgjohet Muriqi t’i thoshte gjyqtari, “Ky është futboll?”.

Lojtarët tanë gjithashtu u pengua edhe nga tifozët që lëshonin laser në drejtim të tyre.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )