Super Muriqi hesht Belfastin, kosova në avantazh (Video)

Vedat Muriqi ka shënuar një supergol për Kosovën  në minutën e  56-të për rezultatin 1:0.

Muriqi ka shënuar pasi i është shmangur Evans dhe ka gjuajtur saktë për rezultatin 1:0.

CATEGORIES
Share This