Albin Kurti duartroket Thaçin

Thaçi shënon, Kurti feston! Armend Thaçi ka shënuar golin e vetëm në pjesën e parë Ballkani – Sivasspor. Festës së madhe në Stadiumin Fadil Vokrri, i cili pavarsisht motit me shi është i stërmbushur dhe brohoritjeve ‘Thaçi, Thaçi…’ iu bashkua edhe kryeministri Kurti, jo me bërtima por me duartrokitje.

Duartrokitje të merituara për një gol jo vetëm të bukur, por edhe që mund te jetë shumë i rëndësishëm për Ballkanin.

CATEGORIES
Share This