Dalin pamjet e vrasjës së dyfishtë në Tiranë! Nxjerrë pistoletën dhe futet në agjenci..

Kanë dalë pamjet nga momenti i krimit në Tiranë, ku Arsen Muskurti vret vëllain e tij Dritan Muskurti dhe kunatën Nora Muskurti.

Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga gazetarja e Abc, Xhensila Kodra, Arsen Muskurti afrohet shumë i qetë brenda agjencisë dhe në momentin që ndodhet tek dera, nxjerr nga pas pistoletën, me të cilën më pas kreu krimin e rëndë.

Arsen Muskurti u arrestua disa minuta pas krimit në zonën e “5 Majit” në Tiranë./Abcnews.al

CATEGORIES
Share This