Edi Rama shpërndan videon ku turistë të huaj thurin lavde për Tiranën

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është mjaftë aktiv nëpër rrjete sociale, ku çdo herë shfaq bukuritë e vendit që ai udhëheq.

Këtë mëngjes, ai ka postuar një video, ku turistët dëgjohen duke folur mirë Tiranë.

Rama ka shkruar: “MIRËMËNGJES 😊 dhe me turistët kuriozë që shijojnë Tiranën këto ditë shtatori, ju uroj një të diel të qetë🙏”.

CATEGORIES
Share This