Vdes aktorja e njohur turke e serialit ‘Më fal’

Ajo e njohur për publikun shqiptar u bë me rolin e Elmas, në serialin ‘Më Fal’.

E, aktorja Fusun Gungur, ka ndërruar jetë në moshën 70 vjeçare, raportojnë mediet turke.

Fusun ishte duke jetuar në Ankara aty dhe ku vdiq.

Ajo më e njohur ishte si aktore teatri ndërsa, famën më të madhe e mori në serialin Më Fal.

Shpirti i saj pushoftë në paqe.

CATEGORIES
Share This