Fatmir Latifaj fotografohet me policët kufitar nga Kosova dhe Maqedonia: Dashuria për Allahun nuk njeh simbole e as kufi

Hoxha Fatmir Latifaj nga Shipoli i Mitrovicës ka publikuar një foto nga kufiri në mes të Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës.

Në këtë pamje ai shihet së bashku me policë që shërbejnë në kufi, por që vijnë nga dy shtete, por me kombësi janë shqiptarë.

Latifaj përmes një postimi ka shkruar se dashuria për Allah-un nuk njeh simbole e as kufi.

Postimi i plotë:

Dashuria për Allah-un nuk njeh simbole e as kufi!

Sot në kufirin Kosovë-Maqedonia e Veriut, me policët kufitar të dy vendeve tona.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )