Labinot Tahirit ia gjuan 1 mijë e 500 euro në skenë një mërgimtar, ky s’i pranon

Labinot Tahirit ia gjuan 1 mijë e 500 euro në skenë një mërgimtar, ky s’i pranon

Këngëtari i njohur kosovar, Labinot Tahiri, ka thënë se një mërgimtar ia ka hedhur 1 mijë e 500 euro gjatë një performance, por se nuk i ka pranuar ato, raporton Express.

Rasti ka ndodhur në Gjermani.

“Një rast në Gjermani, ku një gurbetqar mi ka hedhur 1500€ dhe ato ia ktheva sepse boll që publiku shqiptar vjen nēpër mbremjet tona dhe nuk ka nevojë për bakshish! Pastaj ai me tha; se pêr rastet humane dua ti dhuroj, i thash: kur do qê jeni në Kosovë i dhuroni aty ku ju thot zemra se boll kemi raste”, ka shkruar Tahiri.

CATEGORIES
Share This