Nuk pyet turisti i huaj në Durrës, shëtit nëpër qytet nudo, momenti kur fotografon xhaminë

Nuk pyet turisti i huaj në Durrës, shëtit nëpër qytet nudo, momenti kur fotografon xhaminë

Shqipëria po bëhet gjithmonë e më shumë një destinacion i preferuar për turistët nga e gjithë bota që zgjedhin të kalojnë pushimet këtu.

Megjithatë, çdo turist i shijon pushimet në mënyrën e tij dhe kështu ka bërë një prej tyre në Durrës. Ai është parë duke shëtitur nudo në rrugët e qytetit bregdetar, i pashqetësuar aspak për pamjen e tij.

Ai është parë nga qytetarët teksa fotografonte xhaminë, apo objekte të tjera të qytetit. Ndërkohë, pas ankesës së qytetarëve, ai është shoqëruar në polici.

CATEGORIES
Share This