Pamje nga vendi ku ndodhi aksidenti tragjik në Turqi në të cilin humbën jetën 15 qytetarë

Anadolu Agency ka publikuar fotografi nga vendi ku ndodhi aksidenti tragjik në Turqi, ku vdiqën 15 qytetarë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet e zjarrfikësve dhe disa autoambulanca.

Aksidenti ka ndodhur në autostradën Gaziantep-Nizip. Sipas Guvernatorit të Gaziantepit, në mesin e të vdekurve janë tre zjarrfikës, dy personel shëndetësor dhe dy gazetarë.

CATEGORIES
Share This