Robin Krasniqi publikon foto pasi u bë baba: Falënderoj Zotin që e përjetova ëndrrën më të bukur

Sot (e hënë), boksieri, Robin Krasniqi, është bërë baba për herë të parë.

Boksieri dhe modelja shqiptare, janë bërë prindër të një djali.

Pasi lajmi u bë i ditur nga vëllau i tij, lajmin e ka konfirmuar edhe vetë boksieri.

Ai ka publikuar dy foto krah modeles, Marigona Krasniqi, ku edhe ka bërë postimin e ëmbël.

Boksieri u shpreh se kjo ishte ëndrra më e bukur që ka përjetuar.

CATEGORIES
Share This