Vrasja e reperit me origjinë serbe nga kosovari në Dyseldorf – detajet që dihen

Vrasja e reperit me origjinë serbe nga kosovari në Dyseldorf – detajet që dihen

Pronari i një lokali u qëllua për vdekje në Dusseldorf të Gjermanisë mbrëmjen e së dielës.

Një kosovar po dyshohet se shtiu me armë zjarri në drejtim të viktimës, me origjinë nga Serbia.

Sot për rastin ka shkruar e gazeta gjermane “WELT”, bazuar në raportim bëhet me dije viktima është reperi “Aleks M”, i cili tashmë në të kaluarën ka publikuar këngë me Kollegah dhe Sun Diego.
Sipas një dëshmitari, mosmarrëveshja mund të kishte qenë për borxhet e lojërave të fatit, thanë hetuesit.

CATEGORIES
Share This